POZYSKIWANIE FUNDUSZY

W działalności studenckiej można wiele zrobić dzięki zaangażowaniu członków zespołu, a bez kosztów. Jednak przy większych projektach, fundusze na pokrycie kosztów są nieodzowne. Na stronie StudentPro znajdziesz informacje jak szukać pieniędzy poza uczelnią, czym się różnią  filantropia od sponsoringu i jak się zabrać za szukanie wsparcia.

#40 Młodzi dla biznesu

#40 Młodzi dla biznesu

Jak odnaleźć swoją ścieżkę zawodową i znaleźć “siebie” na rynku pracy? Jedną z odpowiedzi na to pytanie mogą być warsztaty i programy edukacyjne, które przybliżają nam świat biznesu już w szkole średniej. O tym, jak młodzi ludzie mogą eksplorować i rozwijać swoje przedsiębiorcze zainteresowania, opowiadać będą nasi dzisiejsi goście.

czytaj dalej
#17 Przedsiębiorczość, czyli co?

#17 Przedsiębiorczość, czyli co?

🔈 Co to znaczy być przedsiębiorczym? Czy to zawsze oznacza zakładanie firmy a może startupu? Może to szersze pojęcie? Jakie cechy ma przedsiębiorcza osoba?
Jak wystartować z własnym biznesem? Od czego zacząć? Jak szukać pomysłu na biznes?

czytaj dalej
#12: Sponsoring a filantropia

#12: Sponsoring a filantropia

🔈Poza tradycyjną formą marketingu tj. reklamy w telewizji, radiu, czy gazecie, firmy coraz bardziej zaczynają dostrzegać potencjał inwestowania w sponsoring inicjatyw. Jednak czy tę część społecznej odpowiedzialności można nazwać filantropią? Spojler alert:NIEzbyt. Dlaczego i jak w takim razie rozróżniać te terminy wyjaśnimy w tym odcinku!

czytaj dalej
#11 Dlaczego firmy angażują się we współpracę ze studentami?

#11 Dlaczego firmy angażują się we współpracę ze studentami?

🔈Za rozwojem projektu, często kryje się większe zapotrzebowanie na fundusze. Jak więc rozszerzyć nasz budżet? W końcu sztuką nie jest dostrzeżenie tego problemu, a znalezienie rozwiązania. Jednym z nich jest zaproszenie firm do zaangażowania się w nasz projekt.
🎙Kamil Nawirski wraz z Natalią Błaszczyk przybliżają tajniki prowadzenia działalności studenckiej. Gościem odcinka jest:
📞 Marcin Styrna – trener z uprawnieniami pedagogicznymi, facylitator, doradca, przedsiębiorca, członek Polskiego Stowarzyszenia Trenerów Biznesu. Przez lata aktywnie działał w samorządzie studenckim, sprawował m.in. funkcje: Senatora Politechniki Krakowskiej, Przewodniczącego Samorządu Studentów oraz Doktorantów Politechniki Krakowskiej czy Przewodniczącego Porozumienia Samorządów Studenckich Uczelni Krakowa.

czytaj dalej
#6 Jak zbudować budżet projektu studenckiego?

#6 Jak zbudować budżet projektu studenckiego?

🔈 Realizacja projektów studenckich, często z małym budżetem, jest nie lada wyzwaniem. Jak nie zwariować i okiełznać nasz budżet? Czyli o wyborze najskuteczniejszych sposobów na rozplanowanie i wykorzystanie zasobów, aby pomyślnie i terminowo zrealizować swoje przedsięwzięcie. 

czytaj dalej
;

Ostatnie wpisy