ZESPÓŁ

KAmiL NAwirski

KAmiL NAwirski

inicjator StudentPro, Przewodniczący Komisji ds. Młodej Kadry Technicznej NOT Wrocław, sekretarz Stowarzyszenia Absolwentów Politechniki Wrocławskiej

 

Od pierwszego dnia studiów zaangażowałem się w działania dodatkowe przy Uczelni. Począwszy od komisji stypendialnych, przez klub filmowy i koła naukowe, po Samorząd Studencki w Politechnice Wrocławskiej. Pod koniec studiów działałem w organizacjach ogólnopolskich: Forum Uczelni Technicznych i Parlament Studentów Rzeczypospolitej Polskiej. Zaraz po studiach dalej działałem dla studentów, prowadząc Fundację, w której organizowałem wydarzenia przy uczelni i pomagałem podmiotom studenckim.

Na co dzień buduję zespoły i koordynuję projekty, organizuję wydarzenia. Lubię dzielić się wiedzą (dlatego wymyśliłem StudentPro), doradzać i podpowiadać jak lepiej, szybciej i sprawniej można coś zrobić.

W wolnych chwilach (które chętnie znajduję) chodzę po górach, słucham audiobooków i podcastów, gram w planszówki biegam i jeżdżę na rowerze. Kiedy dni są krótsze, nadrabiam seriale i filmy.

Marcin Styrna

Marcin Styrna

Trener z uprawnieniami pedagogicznymi, facylitator, doradca, przedsiębiorca, członek rady Politechniki Krakowskiej, przedsiębiorca.

 

Przez lata aktywnie działałem w samorządności studenckiej, sprawowałem m.in. funkcje: Senatora Politechniki Krakowskiej, Przewodniczącego Samorządu Studentów oraz Doktorantów Politechniki Krakowskiej czy Przewodniczącego Porozumienia Samorządów Studenckich Uczelni Krakowa.

Jestem prelegentem na ogólnopolskich konferencjach z zakresu: budowania zespołu, motywacji, wolontariatu, rozwiązywania konfliktów, strategii. Byłem  członek Zarządu oraz Rady Doradczej EURODOC – Europejskiej Rady Doktorantów i Młodych Naukowców z siedzibą w Brukseli.

Biznesowo jestem związany z kilkunastoma podmiotami w tym: CEO w S&O Partners (firmie konsultingowo-szkoleniowej), CEO w Business Tailors (spółce zajmującej się budowaniem i łączeniem metod kreatywnych z narzędziami digital-media), oraz jestem Przewodniczącym Rady Fundacji w Fundacji Polska Innowacyjna (zajmującej się wspieraniem młodych polskich innowatorów).

Eliza Spętana

Eliza Spętana

HR Business Partner, studentka Zarządzania na Politechnice Wrocławskiej

 

Na co dzień studiuje Zarządzanie na Politechnice Wrocławskiej. W Studencie PRO jestem odpowiedzialna za kontakt z potencjalnymi partnerami.  Od niedawna należę również do Nocnego Listowania i zajmuję się tworzeniem bazy przedsiębiorstw. Jestem osobą otwartą i bardzo łatwo nawiązuję kontakty. W wolnych chwilach lubię oglądać różnego rodzaju sport, a w szczególności wyścigi konne oraz siatkówkę. 

 

 

Alicja Matkowska

Alicja Matkowska

PR Manager, studentka Komunikacji wizerunkowej na Uniwersytecie Wrocławskim

 

Hej, tutaj Ala! Na co dzień studiuję Komunikację wizerunkową (II stopień) i pracuję jako Employer Branding Specialist we wrocławskiej firmie IT. Od kilku lat łączę studia i pracę z działalnością społeczną. Byłam m.in. członkinią ogólnopolskiej organizacji studenckiej NZS oraz współorganizowałam takie wydarzenia jak Brave Kids pod wrocławskim niebem czy Forum Inżynierów Przyszłości. Rozwijam się w zakresie event marketingu, kreowania wizerunku marki i szeroko pojętego PR. Uwielbiam czytać książki i w wolnym czasie uczę się języka hiszpańskiego.

 

 

 

Kinga Wojaczek

Kinga Wojaczek

Redakcja i korekta tekstów, zespół komunikacji; studentka technologii chemicznej na Politechnice Wrocławskiej

 

Od 11 lat jestem harcerką w drużynie żeglarskiej, posiadam stopień instruktora. Lubię spędzać czas aktywnie i podróżować. Uwielbiam organizować wydarzenia czy wyjazdy, a w wolnym czasie staram się nabywać nowe umiejętności, takie jak język szwedzki czy szycie na maszynie.

 

Natalia Błaszczyk

Natalia Błaszczyk

podcasterka; Studenta Wydziału Matematyki Politechniki Wrocławskiej

 

Hejho, z tej strony Natalia!

Studiuję Matematykę Stosowaną na Politechnice Wrocławskiej, a w czasie pomiędzy liczeniem całek i programowaniem udzielam się w studenckiej rozgłośni Radio LUZ. Tutaj pojawia się moja rola  w projekcie StudentPro, czyli prowadzenie podcastów.

Uwielbiam czytać książki od literatury faktu przez popularnonaukowe, kończąc na dystopiach i science fiction. Dodatkowo staram się jak najwięcej podróżować i odkrywać nietuzinkowe miejsca. Jestem również wolontariuszką w schronisku dla zwierząt w moim miasteczku, co jest moim motorem w uświadamianiu ludzi o ochronie i szacunku do zwierząt. Ważne jest dla mnie szerzenie wiedzy o zmianach klimatu i zrównoważonych wyborach.

Poza szukaniem harmonii w matematyce, dostrzegam i praktykuję ją rysując oraz ucząc się grać na ukulele.

Do usłyszenia;)

 

 

Tobiasz Pędzik

Tobiasz Pędzik

Event manager, redaktor strony, student inżynierii zarządzania na Politechnice Wrocławskiej

 

Hej! Mam na imię Tobiasz i jestem studentem inżynierii zarządzania. Rola w Student Pro jest ściśle związana z moimi studiami, ponieważ działam w zespole zajmującym się organizacją eventów. Jestem również zaangażowany w organizację Nocnego Listowania na Politechnice Wrocławskiej. Uwielbiam sport, a w wolnych chwilach sędziuję siatkówkę i uczę się języka hiszpańskiego. Fascynuje mnie również kultura Meksyku, uwielbiam poznawać kuchnię i obyczaje tego kraju.

 

 

Wojtek Adamski

Wojtek Adamski

Student budownictwa na Politechnice Wrocławskiej

 

Siemka, jestem Wojtek! Pochodzę z Sieradza, Studiuję Budownictwo na Politechnice Wrocławskiej. Lubię podejmować nowe wyzwania, dlatego znalazłem się właśnie tutaj. Na co dzień interesuję się sportem, zwłaszcza piłką nożną i siatkówka, przez co robię aktualnie robię kursy w tematyce tych dyscyplin.

 

Michał Nawirski

Michał Nawirski

Social media Creator, student filologii czeskiej na Uniwersytecie Wrocławskim

 

Hej, jestem Michał i w StudentPro zajmuję się marketingiem oraz publikacją treści w social mediach. Studiuję Filologię Czeską na Uniwersytecie Wrocławskim. Interesuję się dziennikarstwem – na co dzień piszę teksty, publikuję zdjęcia, zarządzam profilami w mediach społecznościowych, nagrywam materiały multimedialne z wykorzystaniem mikrofonu i kamery. W wolnych chwilach uwielbiam jeździć na rowerze, chodzić na długie spacery, słuchać muzyki czy wyjechać gdzieś poza miasto i po prostu odpocząć. Moją pasją są podróże – zarówno po górach i miastach Dolnego Śląska, jak i te dalsze – po Polsce lub za granicę. W każdym miejscu które odwiedzę znajduję coś pięknego, dlatego zawsze przywożę ze sobą mnóstwo zdjęć, opowieści i pozytywnych wspomnień.

 

 

;

Ostatnie wpisy

OSOBY WSPIERAJĄCE

Honorata Poturaj

Honorata Poturaj

projekt i redakcja strony

 

Wieloletni działacz akademicki, zaangażowana w rozliczne inicjatywy zarówno społeczne, jak i kulturalne. Współorganizowała liczne wydarzenia dla studentów oraz absolwentów Politechniki Wrocławskiej. Miłośniczka tabelek i rozmaitych form organizacji. Doktorant w dziedzinie Inżynierii Mechanicznej w Politechnice Wrocławskiej.

Jakub Grzybek

Jakub Grzybek

identyfikacja wizualna

Zapalony samorządowiec, dla którego nie ma rzeczy niemożliwych. Człowiek wielu talentów – organizator, fotograf, grafik. Wiecznie zabiegany pasjonat designu oraz wszystkiego, co związane z nowymi technologiami. Od lat aktywnie udziela się przy tworzeniu eventów szkoleniowych, konferencji naukowych i wyjazdów integracyjnych.

Krystian Brożek

Krystian Brożek

zaplecze IT

 

IT man