🔈 Co to znaczy być przedsiębiorczym? Czy to zawsze oznacza zakładanie firmy a może startupu? Może to szersze pojęcie? Jakie cechy ma przedsiębiorcza osoba?
Jak wystartować z własnym biznesem? Od czego zacząć? Jak szukać pomysłu na biznes?
🎙Kamil Nawirski wraz z Natalią Błaszczyk rozmawiają o przedsiębiorczości w praktyce i w pigułce przekazują wiedzę na temat startu własnego biznesu. Gościem odcinka jest:
📞  Jakub Cendrowski – dyrektor inQUBE Uniwersyteckiego Inkubatora Przedsiębiorczość, który jest ekspert w dziedzinie marketingu oraz strateg biznesowy z wieloletnią praktyką w projektowaniu kampanii reklamowych i narzędzi marketingu online. Doświadczenie zdobywał m.in. w branży telekomunikacyjnej, chemicznej, a także jako menedżer w agencjach reklamowych. Jest on wieloletnim współpracowaniem i wykładowcą w szkołach wyższych.

🎲Odcinek pod patronatem Rebelpolis – społeczności przedsiębiorczych talentów, gdzie praktyka spotyka się z chęcią dzielenia się wiedzą, wzajemną współpracą oraz mnóstwem inspiracji. W Rebelpolis znajdziecie profesjonalne wsparcie, które pomoże Wam rozwijać swoje kompetencje pod okiem praktyków biznesu.

Rebelpolis to miejsce dla ludzi, którzy pragną wziąć swój rozwój w swoje ręce i realizować swoje pomysły. Dlatego też zachęcamy do dołączenia do społeczności i rozpoczęcia swojej przygody w świecie biznesu, kreatywności koordynacji działań i bycia ekspertem.

Odkryjcie swoje talenty, żeby zrealizować swoje marzenia 🙂

Discord Rebelpolis