Realizacja projektu

#16 Zarządzanie sobą w czasie

#16 Zarządzanie sobą w czasie

Kto z nas nie skarżył się nigdy na brak czasu, dużo pracy czy zajęć po godzinach i związane z tym zmęczenie? Chyba na świecie nie ma takiej osoby, a już szczególnie wśród osób zaangażowanych. 🎙Kamil Nawirski wraz z Natalią Błaszczyk rozmawiają o tym, jak pochwycić i ogarnąć czas, żeby móc zająć się tajnikami prowadzenia działalności studenckiej i nie zgubić przy tym swojej chęci do działania i momentów z życia osobistego.

czytaj dalej
#8 Organizacja projektów – jak dobrze zacząć?

#8 Organizacja projektów – jak dobrze zacząć?

🔈Jak ‘zaprojektować’ projekt? Od czego zacząć, jak się przygotować i o czym pamiętać, żeby uniknąć błędów? Czyli o zabieraniu się od zera za nową inicjatywę. Zaczynając nowy projekt, szczególnie mocno nas angażujący, wręcz przebieramy nogami, aby już go zacząć.
Jednak warto na chwilę przystopować i dać sobie czas na przemyślenie kilku rzeczy. Jakich?

czytaj dalej
#2 Zarządzanie projektami opartymi o wolontariat

#2 Zarządzanie projektami opartymi o wolontariat

🔈Niezależnie od tego, czy chcemy zrealizować projekt wolontariacki z udziałem kilkuset wolontariuszy, czy też potrzebujemy tylko jednej, kilku lub kilkunastu osób, które mogłyby nam pomóc, musimy mieć przemyślaną strategię i pomyśleć o efektywnym koordynowaniu wolontariuszami. Dobrze zarządzany zespół wolontariuszy, którzy są zadowoleni ze swojej pracy, to siła napędowa organizacji. Warto mieć na uwadze, że wolontariusze są wręcz wizytówką projektu. Dlatego bierzemy pod lupę temat zarządzania projektami opartymi o wolontariat.

czytaj dalej
;

Ostatnie wpisy