🔈Jak ‘zaprojektować’ projekt? Od czego zacząć, jak się przygotować i o czym pamiętać, żeby uniknąć błędów? Czyli o zabieraniu się od zera za nową inicjatywę. Zaczynając nowy projekt, szczególnie mocno nas angażujący, wręcz przebieramy nogami, aby już go zacząć.
Jednak warto na chwilę przystopować i dać sobie czas na przemyślenie kilku rzeczy. Jakich?
🎙Kamil Nawirski wraz z Natalią Błaszczyk przybliżają tajniki prowadzenia działalności studenckiej. Gościem odcinka jest:
📞 Karol Fil — który w latach 2016 był przewodniczącym Forum Uczelni Technicznych oraz Przewodniczącym Samorządu Studenckiego Politechniki Rzeszowskiej w latach 2015-2016. Jednym z projektów, który Karol zaczął robić na studiach i pomaga w nim do dziś są Juwenalia, więc doskonale wie jak się zabrać za robienie takich projektów.
🤝 Odcinek pod patronatem sieci prywatnych akademików i apartamentów BaseCamp. To miejsce, gdzie toczy się prawdziwe życie studenckie w międzynarodowym środowisku. W każdym BaseCamp jest przestrzeń do popołudniowe wieczornych spotkań mieszkańców oraz organizacji wydarzeń dla szerokiej publiczności.
🔗 Odniesienie z odcinka:
🎧 Pamiętaj o subskrypcji naszego podcastu.
📲 Zachęcamy też do rozmowy w social mediach:
FB: facebook.com/StudentPropl/
IG: instagram.com/studentpro.pl/
IN: https://www.linkedin.com/company/studentpro-pl/
📚 Więcej treści dla zaangażowanych osób na www.studentpro.pl
Apple Podcasts   Spotify   Google Podcasty  Castbox   Spotify for Podcasters   Open in Pocket Casts