🔈 Jak odnaleźć swoją ścieżkę zawodową i znaleźć “siebie” na rynku pracy? Jedną z odpowiedzi na to pytanie mogą być staże, które przybliżają nam pracę w wybranym zawodzie. O tym jak znaleźć idealny staż dla siebie oraz jakie umiejętności będą się liczyć w najbliższych latach na rynku pracy  opowiada gość odcinka, który prowadzi platformę, która pomaga studentom w znalezieniu kariery, którą pokochają!

💬 W odcinku poruszamy tematy takie jak przyszłość rynku pracy, przedsiębiorczość, jak skutecznie wykorzystać czas stażu oraz jak łączyć podróże i hobby z karierą zawodową.

🎙 Kamil rozmawia z Danielem Robaczewskim – założycielem i CEO spółki Vaqat, która jest rozwiązaniem dla ludzi zmagającymi się z wyborem właściwej ścieżki kariery. Jako firma tworzą zdalny zespół rozproszonym na 3 kontynentach, który wierzy, że misję pomagania studentom można zrealizować z dowolnego miejsca na świecie.

🔗 Odniesienia z odcinka:

Gość: Daniel Robaczewski
Platforma: Vaqat

🎧 Pamiętaj o subskrypcji naszego podcastu.

📚 Więcej treści dla zaangażowanych osób na www.studentpro.pl

 

📲 Zachęcamy też do rozmowy w social mediach:
www.facebook.com/StudentPropl/ | www.instagram.com/studentpro.pl/ | www.linkedin.com/in/nawirski/

🧠 Myśli Kluczowe:
Przyszłość rynku pracy

Umiejętności miękkie w pracy

Pomoc w znalezieniu kariery

🗞 Krótko o tym co w odcinku:

W najnowszym odcinku podcastu StudentPro, Kamil Nawirski rozmawia z Danielem założycielem spółki Vaqat, która powstała, aby ułatwiać zdalne mikrostaże i pomóc studentom w znalezieniu kariery, którą pokochają.. Gość odcinka opowie o przyszłości rynku pracy, o tym jak skutecznie połączyć karierę zawodową z hobby a przede wszystkim o stażach (sam odbył ich aż 9!) i o tym jak skutecznie je wykorzystać.