🤔 Jakie umiejętności są potrzebne w pracy i uczymy się ich dzięki działalności studenckiej.

🫶 Działając w kole naukowym, organizacji czy samorządzie studenckim można wiele się nauczyć. Czasem nawet nie wiesz, że czegoś się uczysz. Które doświadczenia są wartościowe dla pracować i jak je zakomunikować?

Gościem spotkania będzie Kacper Grzebiela – Prezes Good Job S.A. gdzie buduje portal zatrudnieniowy automatyzujący zatrudnienie. Od blisko 20 lat zajmuje się rekrutowanie ludzi.

👏 Spotkajmy się również, żeby znaleźć rozwiązanie na bieżące wyzwania, które ma każda organizacja i nawiązać współpracę między podmiotami i wzajemnie sobie pomóc. Wszystkie duże działania to praca zespołowa, kiedy zespół ma różne kompetencje i doświadczenia. Sprawdź kogo masz w okolicy!

Kiedy myślisz, że brakuje Ci rozwiązania, porozmawiaj z kimś, kto nie wie, że się nie da. Pomaganie innym daje wiele satysfakcji i pozwala czasem spojrzeć inaczej na swoje działania.

👩🏻🍻👱🏻 Piwo Organizacji Studenckich to spotkanie networkingowe przedstawicieli studentów z:
🍺 kół naukowych, 🍺 organizacji studenckich,
🍺 klubów sportowych, 🍺 agend kultury,
🍺 mediów studenckich, 🍺 samorządów studenckich
na którym przedstawiamy swoją działalność i bieżące projekty ✴️ oraz dzielimy się naszymi problemami 🧨 (zwanymi też wyzwaniami) oraz proponujemy pomoc innym organizacjom🆘.

🍺 Chcesz dowiedzieć się jak rozwiązują problemy studenci z innych organizacji i uczelni?
🍺 Szukasz ludzi do zespołu interdyscyplinarnego?
🍺 Twoja organizacja ma zasoby, żeby komuś pomóc?

📥 Śmiało zapisz się na spotkanie.
Idę na piwo

⚠️ Z uwagi na specyfikę spotkania liczba uczestników jest ograniczona do 20 organizacji 🔢

⌛ Spotkanie składa się z 4 części, każda po ok 30 minut w których się przedstawiamy, dyskutujemy i dzielimy naszymi wyzwaniami.

🍻☕🥤Na spotkaniu każdy zapisany uczestnik dostanie jedno piwo, jeżeli chcesz coś więcej lub inny napój zorganizuj go we własnym zakresie.

🆓 Na spotkanie zapraszają:
Organizator: Akcelerator Projektów Studenckich przy komisji ds. młodej kadry technicznej NOT Wrocław
Patronat: StudentPro.pl – wszystko o projektach studenckich
Lokalizacja: BaseCamp przy ul. Sienkiewicza 22 Wrocław
Piwo funduje: Wrocławski Browar Stu Mostów
Temat grudniowego spotkania: Jakie umiejętności są potrzebne w pracy i uczymy się ich dzięki działalności studenckiej.
Gość:
Kacper Grzebiela – absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu w specjalizacji związanej z komunikacją w biznesie oraz Public Relations.
Od blisko 20 lat rekrutuje ludzi do różnych firm. Prezes Good Job S.A. gdzie buduje portal zatrudnieniowy automatyzujący zatrudnienie.

Po studiach zaczął od branży finansowo-windykacyjnej. W ciągu 4 lat pracy zarządzał zespołami Call Center, przechodząc pełną ścieżkę rozwoju zawodowego od stanowiska Lidera, przez Kierownika po Dyrektora ponad 240 osobowego zespołu. Był to najszybszy awans tego typu w historii Getin Noble Banku
Po zakończeniu kariery korporacyjnej rozpoczął działalność gospodarczą zajmującą się komercyjnym zarządzaniem projektami. Zarządzam własną spółką Get it done agency, której zadaniem jest ułatwiania życia przedsiębiorcom poprzez rozwiązywanie wielowątkowych problemów,
których rozwiązanie wymusza zaangażowanie zewnętrznych zasobów.

Pracował m.in dla Wicar Taxi , You art gift Sp. z o.o.